ART / Oil paintings / Oil painting 11755166
nr 1175 5166
Sven Hellström
(f. 1906), Sverige
Sven Hellström (b. 1906), Sweden. Djurgårdsbron. Signed, dated 1947. Olja på pannå, 45x38 cm,
OIL PAINTING, Djurgårdsbron. Signerad, daterad 1947. Olja på pannå, 45x38 cm
Sven Hellström, Swedish painter, born 1906 in Stockholm.
600
SEK 1600
Monday April 16 2018
at 18:05:52
600 kr
700 kr (Robot)
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.500 kr
Sven Hellström
Read more about Sven Hellström